Moduł LED – Xlight oraz Tulight – stosowane są głównie w najbardziej rozwijających się segmentach branż budowlanej i reklamowej oraz wykańczania wnętrz. W ofercie Tuplex24 można znaleźć moduły LED do reklam i taśmy LED oraz komplementarne zasilacze. Uzupełnieniem oferty są także nowoczesne i przystępne cenowo panele, plafony oraz naświetlacze LED.

Moduły LED są coraz poważniejszą alternatywą dla taśm, głównie w oświetleniu reklamowym – do oświetlenia np. banerów, pleksi, mebli, ekspozycji itd. Oferujemy moduły LED-owe w różnych wersjach diodowych i kolorystycznych, a także o różnej mocy. Są łatwiejsze w montażu dzięki ich elastyczności niż taśmy LED – poza tym są wyposażone w dwustronną taśmę i mają otwory, które umożliwiają łatwy i szybki montaż na każdej powierzchni.

Z kolei obudowa modułu LED jest wytrzymała i sztywna, a więc bardziej odporna na ew. uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, produkty te świetnie sprawdzą się wewnątrz pomieszczeń, ale także w trudnych warunkach atmosferycznych.

Zobacz produkty w kategoriach Xlight oraz Tulight, czyli moduły zbudowane z diod zatopionych w hermetycznym silikonie.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Ustaw kierunek malejący