Filament PLA do druku 3D metodą FDM

 

Jakość wydruku zależy od parametrów drukarki 3D oraz wybranego filamentu 3D. Najpopularniejsze na rynku są materiały ABS i PLA, gdyż mają one atrakcyjną cenę, są odporne, wytrzymałe, nietoksyczne, biodegradowalne i występują w wielu kolorach.Filament PLA to jeden z najpopularniejszych materiałów stosowanych w drukarkach 3D. Do jego produkcji wykorzystuje się zwykle mączkę kukurydzianą lub trzcinę cukrową.

Filamenty PLA do druku 3D metodą FDM umożliwiają wydruki bardzo dobrej jakości i o niezwykłej precyzji. Jest też mniej wymagający i łatwiejszy niż wydruk ABS. Dzięki nim można szybko i sprawnie stworzyć nawet skomplikowane projekty. PLA jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników.

PLA to polimer z grupy poliestrów alifatycznych, wytwarzany z surowców naturalnych i w pełni biodegradowalny. Ma szerokie zastosowanie w niskobudżetowym druku 3D. Pozwala na wydruk gadżetów (np. stojaków, breloczków itd.), zabawek lub ich części, prototypów, dekoracji, elementów biżuterii itd.

Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

na stronę
Ustaw kierunek malejący
  1. Filament PLA szary 1,75 mm 1 kg W magazynie
    test 52,00 zł/szt 63,96 zł/szt
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

na stronę
Ustaw kierunek malejący