Filamenty do druku 3D: PLA , ABS, PETG, HIPS

Wraz z rosnącą popularnością technologii druku 3D rośnie zapotrzebowanie na różnego rodzaju i koloru filamenty do drukarek 3D, czyli tworzywa do drukarek tego typu. W branży tej liczy się innowacyjność, oryginalność oraz funkcjonalność proponowanych rozwiązań. Wtedy możliwe staje się wydrukowanie przedmiotów, które imitują m.in. drewniane rzeźby. 

Na rynku można znaleźć ogromny wybór wytrzymałych i dobrych jakościowo filamentów. W bieżącej sprzedaży posiadamy wysokiej jakości produkty, które sami testujemy, aby mieć pewność, że spełnią oczekiwania naszych klientów. W Tuplex24 znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju wytrzymałych filamentów, m.in. filamenty HIPS, PETG, PLA oraz ABS. Włókno PLA zyskało dużą popularność w środowisku druku 3D.

Chętnie podpowiemy, jakie są różnice między konkretnymi rodzajami oferowanych przez nas produktów. Na przykład filamenty PLA są w pełni biodegradowalne, gdyż jest produkowany z odnawialnych surowców naturalnych. Warto dodać, że charakteryzuje go mniejsza temperatura topnienia niż m.in. w przypadku filamentów ABS. Kliknij w naszą ofertę – odpowiedni filament do drukarek 3D stanowi podstawę wydruków.

Zamów darmowe próbki Filamentów

Filamenty PLA

Filamenty PETG

Filamenty ABS

Filamenty HIPS

Dlaczego warto kupować w Tuplex24.pl?

Kontakt

Potrzebujesz informacji, specyfikacji produktowej, porady technicznej?

Kontakt >

Dostawy

Nasze dostawy są realizowane nawet w ciągu 24h od daty złożenia zamówienia!

Szczegóły >

Bezpieczeństwo

Respektujemy wszystkie regulacje prawne dotyczące branży e-commerce na terenie RP.

Regulaminy >